انعقاد تفاهم نامه همکاری با مدرسه ملی روایت

پیرو بازدید جمعی از فرهیختگان و اهالی قلم مدرسه ملی روایت از پروژه بزرگ بنیاد نیکوکاران راه آسمان، تفاهم‌نامه همکاری میان مدرسه ملی روایت و بنیاد راه آسمان منعقد شد. [...]

پیرو بازدید جمعی از فرهیختگان و اهالی قلم مدرسه ملی روایت از پروژه بزرگ بنیاد نیکوکاران راه آسمان، تفاهم‌نامه همکاری میان مدرسه ملی روایت و بنیاد راه آسمان منعقد شد. طبق این تفاهم‌نامه عزیزان تحت پوشش بنیاد می‌توانند در کلاس‌های آموزشی نویسندگی خلاق، داستان‌نویسی و جستارنویسی که بزودی در بنیاد تشکیل می‌شود شرکت کنند.

اهمیت این تفاهم زمانی مشخص می‌شود که بدانیم پژوهش‌های تازه نشان داده است؛ نوشتن ممکن است منبع دیگری برای شفای بیماران مبتلا به سرطان باشد. پژوهشگران در انستیتو سرطان دانا- فابر و دانشکده پزشکی هاروارد در بوستون، دریافته‌اند که نوشتنِ بیانگر یا درمان از طریق نوشتن گزارش‌های روزانه ممکن است موجب ارتقای سلامت جسمی و روانی در بیماران مبتلابه سرطان شود. پژوهشگران دانشگاه هاروارد شرح می‌هند که بسیاری از بیماران مبتلابه سرطان به گروه‌های حمایتی، روان‌درمانی یا داروهای ضدافسردگی روی می‌آورند تا به مدد آنها بتوانند بر ترس‌ها و چالش‌هایی که از پیامدهای این بیماری هستند عبور کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد راه آسمان امید داریم که با عنایت خداوند و همکاری و همدلی دوستان و حامیان، دست‌نوشته‌ها و یادداشت‌های دوستان در قالب کتاب به چاپ برسد تا ضمن تقویت انگیزه و نیروی امید به زندگی مبتلایان به سرطان، بستری تازه در فرهنگ‌سازی و آگاهی‌رسانی درباره بیماری سرطان و پیامدهای آن در جامعه فراهم شود.

نظرتان را بنویسید

لطفا نامتان را بنویسید
لطفا نظرتان را بنویسید

مرکز پزشکی هسته‌ای
اینماد راه آسمان