تقدیر از جناب آقای حسین نژادلو سردفتر دفترخانه شماره ۴ سمنان

بنیاد نیکوکاران راه آسمان با همت نیک‌اندیشان و خیرین توانسته گام‌های مهمی در زمینه مبارزه و درمان سرطان بردارد و در این مسیر همواره قدردان زحمات و ارتباط موثر افرادی [...]

بنیاد نیکوکاران راه آسمان با همت نیک‌اندیشان و خیرین توانسته گام‌های مهمی در زمینه مبارزه و درمان سرطان بردارد و در این مسیر همواره قدردان زحمات و ارتباط موثر افرادی است که در این راه یاری رسانده‌اند. در همین راستا آقای احمد صدیقی، مدیرعامل بنیاد نیکوکاران راه آسمان، با تقدیم یک لوح سپاس به جناب آقای حسین نژادلو (دفترخانه شماره ۴ سمنان) از ایشان تقدیر کردند. آقای نژادلو همواره در ترغیب خیرین برای حمایت از بنیاد راه آسمان و راهنمایی افراد در صلح اموال و انتقال اموال غیرمنقول در حوزه سلامت بسیار اهتمام ورزیده‌اند.

این مراسم با همراهی آقای محمد پیرنیا عضو هیئت مدیره بنیاد و سرکارخانم زهرا صادقی، مدیر واحد خدمات اجتماعی، برگزار شد. مدیر عامل بنیاد نیکوکاران راه آسمان در این مراسم بیان کردند که هدایت مردم و نیکوکاران از سوی سردفتران برای امور خیرخواهانه مؤثر -به‌ویژه در حوزه سلامت- می‌تواند کارگشا باشد و جهت حمایت‌های خیرین را به سوی کارهای بنیادی سوق دهد.

 

بازتاب خبری:

نظرتان را بنویسید

لطفا نامتان را بنویسید
لطفا نظرتان را بنویسید

مرکز پزشکی هسته‌ای
اینماد راه آسمان