کسب نشان عالی دانش توسط پروفسور خیرالدین عضو هیأت مدیره بنیاد نیکوکاران راه آسمان

در آیینی که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه تهران برگزار شد، نشان عالی دانش به ۱۱ استاد برجسته دارای مرجعیت علمی کشور اعطا شد که پرفسور [...]

در آیینی که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه تهران برگزار شد، نشان عالی دانش به ۱۱ استاد برجسته دارای مرجعیت علمی کشور اعطا شد که پرفسور علی خیرالدین، عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان، موفق شد در جمع ۱۱ استاد برجسته ایران قرار گیرد.

لازم به ذکر است که پروفسور خیرالدین در حالی موفق به کسب نشان عالی دانش شد که ۱۰ استاد دیگر دارنده این نشان از دانشگاه‌های استان تهران بودند و دکتر علی خیرالدین تنها استاد کسب‌کننده این نشان از دانشگاه‌های غیرتهران است.

نشان عالی دانش نشانی است که براساس ماده ۷ آیین‌نامه اعطای نشان‌های دولتی، به افرادی اعطا می‌شود که با ارائه تألیفات و آثار ارزشمند علمی و تلاش و خدمت صادقانه در جهت ارتقای سطح علمی دانش‌پژوهان از طریق تدریس در دانشگاه‌های کشور در ارتقای سطح علمی کشور تلاش چشمگیر و کم سابقه داشته‌اند.

پروفسور خیرالدین به عنوان استاد نمونه کشوری در سال ۱۴۰۰ نیز انتخاب شده بودند. ایشان بیش از ۱۲ کتاب و بیش از ۵۰۰ مقاله ISI و علمی – پژوهشی تألیف کرده‌اند و چندین طرح بین‌المللی و ملی و چند اختراع را به ثبت رسانده است.
سوابق اجرایی درخشان، عضویت در مجامع علمی بین‌المللی و قطب‌های علمی کشور از جمله کمیته تدوین و بازنگری آئین‌نامه بتن ایران از دیگر افتخارات درخشان پروفسور علی خیرالدین است .
بنیاد نیکوکاران راه آسمان ضمن تبریک این دستاورد بزرگ، توفیقات روزافزون در عرصه‌های علمی و نیکوکاری را برای جناب آقای پروفسور علی خیرالدین آرزومند است.

نظرتان را بنویسید

لطفا نامتان را بنویسید
لطفا نظرتان را بنویسید

مرکز پزشکی هسته‌ای
اینماد راه آسمان